HAVALI EL ALETLERİ

HAVALI EV ALETLERİ

Bertol Kompresör olarak her türlü hava alet ihtiyacınıza özel hafif/orta/ağır iş segmentlerinde Chicago Pneumatic havalı ürün seçeneklerimizle işletmenizin arızalı alet sayısını azaltmak, operatör konforunuzu, dolayısıyla yapılan işi, arttırmak ve işe uygun olmayan aletlerin yarattığı ekstra bütçeyi engellemek için yanınızdayız. Chicago Pneumatic kurulduğu 1901 yılından bu yana müşterilerinin talepleri ve ger beslemeleri doğrultusunda ürün gamını gittikçe ileriye taşımıştır. Lütfen havalı ürün talepleriniz için talep formu doldurarak yerinde inceleme için bizden randevu alınız.

İncelemelerimiz sonucunda işinizi en uygun bütçeyle ve en hızlı nasıl geliştirebileceğimizle ilgili size bir rapor sunarak havalı aletlerle ilgili bütün durum belirleme, takip ve servis yükünüzü hafifleterek işinize odaklanmanızı sağlayabiliriz. Talep etmeniz durumunda operatörlerinize temel basınçlı hava ve havalı ürün eğitimleri sunabiliriz.

Darbeli Somun Sıkma Aletleri
Somun sıkıcıların dünya çapındaki lideri olarak Chicago Pneumatic operatör konforunu ve verimliliğini maksimuma çıkaracak ürünler dizayn etmektedir.
Cırcır Anahtarlar
Chicago Pneumatic her işe uygun ¼' ile ½" ağız arası cırcır anahtarlarıyla işletmenizin hafif sıkma/sökme işlemlerinde yanındadır.
Tornavidalar
Chicago Pneumatic üretkenlik, hassaslık ve dayanıklılık temel alınarak üretilmiş geniş bir tornavida ürün setine sahiptir. Değişik durma seçeneklerindeki modellerle her işe uygun havalı tornavida çözümü sunmaktadır.
Matkaplar
İster hafif ister ağır bir uygulamanız olsun, Chicago Pneumatic her tip delme işinize uygun matkap çeşitleriyle yanınızdadır. Oldukça güçlü ürünler çelik gibi ağır malzemelerin bile kolayca delinmesine imkan vermektedir.
Taşlama Aletleri
Oldukça dayanıklı, güvenilir, hafif ve kullanımı kolay taşlama ürünleriyle Chicago Pneumatic minimum çabayla maksimum yüzey taşlanmasını sağlayacak oldukça geniş ve güçlü bir taşlama setine sahiptir.
Zımpara & Cilalama Aletleri
Chicago Pneumatic ağır malzeme zımparalanmasından ince parlatmalara kadar neredeyse bütün zımparalama ve cilalama ihtiyaçlarınıza uygun detaylı çözümler sunar.
Şarjlı El Aletleri
Yeni seri şarjlı el aletlerimiz size esneklik ve bağımsızlıktan ödün vermeden gücü sunuyor.Her zaman güvenilir ve kolay kullanımlı olan somun sıkıcılarımız ve matkaplarımız ayrılmaz iş ortağınız olacaklar.
Çekiçler & Kazıyıcılar
Dayanıklılık ön plana alınarak tasarlanan Chicago Pneumatic çekiç ve kazıyıcıları en zor işlerinizin bile üstesinden gelecek.
Özel Ürünler
Bütün ihtiyaçlarınıza cevap verebilmek için ürün gamımızı yazı yazma kalemi, testere gibi ürünlerle genişlettik.
BlueTork Somun Sıkma Makinaları: CP7600 Serisi
Otobüs ve kamyon lastik operasyonları için en güvenilir ve ergonomik lastik sökme takma çözümü.
Aksesuarlar
Chicago Pneumatic havalı ve şarjlı el aletlerinin en yüksek performansta ve en verimli şekilde kullanabilmeniz için sizlere çok geniş bir yardımcı ürünler serisiyle destek oluyor.