HİDROLİK SOMUN SIKMA ANAHTARLARI

Titan Hidrolik Somun Sıkma Çözümleri

Satın alınmasını müteakip, Titan Technologies somun sıkma çözümleri Chicago Pneumatic Tools'un yüksek kaliteli alet gamına eklenmiş oldu. Bu entegrasyon Chicago Pneumatic Tools bölümünün hem havalı hem de hidrolik müşteri ihtiyaçlarına daha da eksiksiz tepki verebilmesi anlamına gelmektedir. Titan ürünleri petrol ve gaz, petrokimya, rüzgar enerjisi, güç üretimi, maden ve inşaat sektörleri için güçlü hidrolik tork anahtarları, pompaları ve somun sıkma aksesuarlarını içerir. Geleneksel sıkma yöntemlerinin bağlantı noktalarında erişimde zorlandığı veya yeterli gücü sağlayamadığı petrol platformları, rüzgar gülleri, tersaneler ve köprü yapımı gibi sektörlerde en iyi sonuç için üretilmiş ürünlerdir.


Titan hidrolik tork anahtarları: T Serisi
Endüstriyel somun sıkma uygulamalarınız en ağır şartlarda bile sürekli yüksek performans gösterebilecek hidriolik tork anahtarları gerektirir. Bu yüzden TITAN T-Serisi hidrolik somun sıkma anahtarları pazardaki rakiplerinden daha güçlü ve uzun dayanımlı olmak üzere tasarlanırlar.
Tri Hold destek anahtarları
Tri-Hold ile bütün diğer destek anahatlarınızı unutabilirsiniz. Tek bir Tri-Hold birden çok boyda somunu tutabildiğinden her somun için ayrı boyda destek anahtarı bulundurmanıza gerek kalmaz. Bunun ötesinde Titan Destek Anahtarı pazardaki herhangi bir destek anahtarından çok daha güçlü ve çok yönlü olduğundan kullanımı kolaydır ve eller serbest hareket sağlar.
İnce profil hidrolik tork anahtarları
Dar alanda yüksek performans gerektiren somun sıkma işleri için Titan LP serisinin güçten ödün vermeden çok küçük alanlara girebilen kafa tasarımından faydalanabilirsiniz. Piston nemlendirme sistemi alet bozulmalarını engellerken bakım maliyetlerinizi de azaltır ve rakiplerinden daha uzun süreler dayanmak üzerine tasarlanmışlardır.
İnce Profilli ST Serisi
Erişimi oldukça zor uygulamalar ve özellikle basınç artışını önleyici flanşlerin civata bağlantılarında kullanılmak üzere tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Titan SUPERTHIN bağlantısı en kısıtlı erişimin olduğu uygulamalarda dahi hassas ve tekrar edilebilir bir tork sağlamaktadır.
Elektrikli tork anahtarı pompaları
Titan her ihtiyacınıza uygun tam seri bir elektrikli/hidrolik tork anahtarı pompları serisine sahiptir. EXE Titan pompa serisi 3 kademeli piston tasarımı sayesinde hangi basınçta olursa olsun hep daha hızlı çalışma imkanı sağlamaktadır.
Pnömatik tork anahtarı pompaları
EXA Titan pompa serisi 3 kademeli piston tasarımı sayesinde hangi basınçta olursa olsun hep daha hızlı çalışma imkanı sağlamaktadır. Titan her ihtiyacınıza uygun tam seri bir elektrikli/hidrolik tork anahtarı pompları serisine sahiptir. Ve bu pompaların hepsi patlamaya dayanıklı havalı motorlara sahiptir.